ADK PROFİL A.Ş. olarak alanında uzmanlaşmış idare kadromuz ve tüm çalışanlarımız ile sürekli kendimizi geliştirerek, çıtamızı yukarılara taşımak ve kalıcı üstünlükler sağlamayı amaçlıyoruz.

2017 yılından bu yana; alçıpan profilleri, aksesuarları, PVC pencere sistemleri için destek sacı ve çelik konstrüksiyon profillerinin yanı sıra inşaat, otomotiv, elektrik, mobilya ve raf sistemleri için özel dizayn gerektiren form ve ölçülerde özel imalat profillerinin üretimini yapmaktadır.2.000 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan ADK PROFİL A.Ş. 1.500 metrekare kapalı alana sahiptir.10.000 ton yıllık üretim kapasitesi ile kısa zamanda sektörde yerini almıştır. ADK PROFİL deneyimli idari ve teknik kadrosu ve personeli ile, TSE standartlarına uygun özelliklerde ürünlerle, ISO kalitesiyle üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Kaynaklarımızı verimli ve etkin kullanarak paydaşlarımız için değer yaratmak, ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ile sürekliliği sağlamak, ülke ekonomisine katkıda bulunan, yenilik ve geliştirmelere açık, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel ilkelerimizdir.

Vizyonumuz

ADK Profil; müşteri çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsenmiştir. Bu doğrultuda müşteri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetlerimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Değerlerimiz

  • Tutarlılık, dürüstlük, güvenilirlik
  • Takım ruhu, özverili ekip çalışmasına önem vermek
  • Nitelikli iş gücü
  • Topluma ve çevreye saygı
  • Kalite, sürekli iyileştirme
  • Tasarrufa önem vermek
  • Birlikte başarma isteği